O firmie

Jesteśmy firmą z ośmioletnim doświadczeniem i wyraźnie zaznaczyliśmy swoją pozycję na rynku. Posiadamy mistrzowskie uprawnienia poświadczające nasze kwalifikacje w zakresie instalacji urządzeń wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych.

Firma działa w sposób kompleksowy i na życzenie pomaga klientowi na każdym etapie inwestycji – od fachowego doradztwa i doboru optymalnego modelu oczyszczalni, poprzez przygotowanie wszelkich formalności, aż po montaż i uruchomienie urządzenia.

Firma pomaga zarówno klientom prywatnym, instytucjonalnym oraz biznesowym w doborze najlepszych dla nich oczyszczalni. Wszystko z uwzględnieniem ich możliwości finansowych i konkretnej lokalizacji. Dysponujemy wachlarzem wysokiej klasy oczyszczalni biologicznych dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb odbiorców. Sprzedajemy urządzenia na potrzeby zarówno kilku, jak i nawet stu użytkowników.

PHU Monter proponuje jedynie oczyszczalnie biologiczne i ekologiczne sprawdzony marek i systemy rozsączania, które cieszą się uznaniem profesjonalistów i użytkowników na całym świecie. Urządzenia są dowożone na miejsce budowy oraz wedle życzenia klienta fachowo i szybko montowane na jego działce. Nie boimy się pracować w żadnych warunkach.

Sprawnie i szybko przygotowujemy dokumentację techniczną. My mamy w tym doświadczenie, a klient nie musi absorbować na to swojego czasu. Dzięki prawidłowo sporządzonym dokumentom nie powinno być problemu z uzyskaniem dofinansowania na inwestycję.

Największą wartością firmy są ludzie. Nieprzypadkowo wybrani i pełni pasji pracownicy tworzą sprawdzony zespół profesjonalistów, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Doświadczenie zdobyte przez naszych ekspertów podczas licznych prac montażowych oraz branżowych spotkań i szkoleń owocuje wykonywaniem zleceń na najwyższym poziomie oraz doskonałą kulturą pracy.

Firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszelkie przeglądy oraz naprawy ewentualnych usterek są wykonywane solidnie i szybko.

Wybór firmy PHU Monter jest gwarancją udanej współpracy i efektywnego działania oczyszczalni przez lata. Pełne zadowolenie każdego klienta oraz budowę renomy własnej marki cenimy zdecydowanie wyżej niż doraźne korzyści. Nie obiecujemy nierealnych terminów, rzetelnie szacujemy koszty i wywiązujemy się z każdego zadania.

Współpracujemy z dużymi, renomowanymi producentami, których jesteśmy autoryzowanymi monterami. To m.in. HABA, BAMARTECH, GRAF czy Kingspan.

Działamy głównie w promieniu 200 km od Skierniewic. Instalujemy przydomowe oczyszczalnie na obszarze Łowicza, Sochaczewa, Płocka, Kutna, Łodzi, Warszawy, Żyrardowa i innych miast. Większe zlecenia jesteśmy w stanie realizować na terenie całej Polski.

Przy większych inwestycjach wykonujemy montaże na terenie całego Kraju.