Oczyszczalnie również dla hoteli, spa, szkół, sal weselnych

Budowa własnej instalacji utylizowania ścieków jeszcze niedawno było wyłącznie marzeniem. Dziś jednak, dzięki nowoczesnym technologiom oraz materiałom udało się stworzyć gotowe konstrukcje, charakteryzujące się optymalną pojemnością, przystosowaną do potrzeb gospodarstwa domowego, hotelu, SPA, szkół czy sal weselnych.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą tego rodzaju konstrukcji o różnych wielkościach, wykonanych z najwyższej jakości tworzywa syntetycznego. Jest ono wysoce odporne na działanie wilgoci, skrajnych temperatur, a także szkodliwych agresywnych substancji, w tym kwasów.

Aby założyć przydomową oczyszczalnię ścieków, wystarczy wyznaczyć w ogródku niewielki kawałek ziemi, w którym umieścimy całą instalację. Następnie wystarczy połączyć zbiornik z instalacją w naszym domu, restauracji czy hotelu, przy wykorzystaniu specjalnych rur.

Jako profesjonalna firma, z siedzibami w Łodzi i Skierniewicach, proponujemy fachowe doradztwo oraz fachowy montaż naszych oczyszczalni. W zakresie tej usługi gwarantujemy terminowość, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, jak również porady ekspertów, dotyczące eksploatacji czy konserwacji tego rodzaju konstrukcji.

Wielkość danego zbiornika przy oczyszczalni zależy przede wszystkim od szacowanej liczby osób, korzystających z sanitariatów danego budynku. Najczęściej liczby te nie przekraczają przedziału o 4 do 200 osób. Odciek, powstający wskutek filtrowania jest nieszkodliwy dla środowiska i ma skład zgodny z przepisami prawa.

Oferowane przez naszą firmę konstrukcje to świetny sposób na oczyszczalnie dla hoteli, SPA, szkół, sal weselnych i wielu innych tego rodzaju placówek.