Ile to kosztuje z montażem?

Ile to kosztuje z montażem?

Firma Monter Paweł Szymczak proponuje swoim klientom wysokiej klasy oczyszczalnie z montażem w Najlepszych Cenach w Polsce bez straty na jakości użytych materiałów. Na terenie Łodzi, całego województwa łódzkiego i mazowieckiego dojeżdżamy do klienta bez żadnych dodatkowych kosztów. Posiadamy własny sprzęt i koparkę. Montaż wykonujemy kompleksowo, który trwa 1 dzień przeważnie około 6-8 godzin. Poczynając od budynku, zawszye używamy rury PCV o średnicy fi 160 SN8 ze ścianką o grubości 4.7mm (tzw. typ ciężki). Rury te wytrzymują nacisk samochodu ciężarowego. Producentów oczyszczalni dobraliśmy wg. własnej wiedzy i dopasowaliśmy do potrzeb klientów, tak aby uzyskać jak najwyższą jakość w najlepszej cenie. Systemy rozsączające wykonujemy z przewymiarowaniem, tak aby jak najdłużej służyły użytkownikom. Nie oszczędzamy na materiale i kruszywach. Wykonujemy Najtańszy Montaż w Polsce !

Koszty montażu oczyszczalni – brutto 23% VAT: (koniecznie sprawdź z innymi firmami)

- koszt zbiornika oczyszczalni (najtańsza biologiczna oczyszczalnia dla 4 użytkowników) 7200zł

- ewentualna przepompownia z pompą (przy wysokim poziomie wód gruntowych) 1500zł

- żwir płukany 16-32mm 1500zł

- system rozsączający (tunele 1200zł, studnia chłonna 800zł, drenaż rozsączający 600zł)

- montaż oczyszczalni (praca koparki, rury, kształtki, podłączenie i uruchomienie oczyszczalni, dojazd na inwestycję) 1500zł

- biopreparat startujący GRATIS !

Chciałbym zaznaczyć, iż podane ceny są cenami BRUTTO z 23% VAT.

To czym się szczycimy w firmie, to profesjonalny montaż za 1500zł BRUTTO

Ponad 800-set zadowolonych klientów.

W dniu montażu potrzebujemy dostęp do wody w celu zalania zbiornika oczyszczalni do pełna.

Po zakończonym montażu zostawiamy u klienta około 20 ton ziemi – jest to pozostałość po wkopanym zbiorniku i zamontowanym systemie rozsączającym.